Kon. Plazuid vintage asbak type Asta
  • Kon. Plazuid vintage asbak type Asta

VERKOCHT

Vintage asbak van het Nederlandse merk Kon. Plazuid, Gouda. Mooi vormgegeven en gedecoreerd. Gemerkt aan de onderzijde. De conditie is goed, onbeschadigd, zie details. De afmetingen zijn 19 cm lang, 9 cm breed en 3 cm diep.